Вітаю, колеги! Функціонал мультискладів дозволяє вести наявність одної і тої самої варіації (розміру) товару на різних складах. При цьому дропшиппери будуть бачити єдину наявність і продовжуватимуть оформлювати замовлення як зазвичай, не бачучи наявність окремо по складах.
Для того, щоб це налаштувати, зайдіть у потрібну картку товару або створіть нову в розділі "Склад".
Далі в секції "Варіації (розміри)" натисніть на галочку "Товар доступний на різних складах". Після цього стане доступним вибір складу для кожної окремої варіації товару. Якщо потрібний вам склад ще не додано у систему, то ви можете вписати його назву і далі натиснути на текст "Додати" праворуч від назви або просто натиснути Enter.
Після створення нового складу ви побачите сповіщення про це.
Тепер давайте додамо розмір S на складі з Тернопіля. Для цього натисніть "Додати варіацію (розмір)" під списком всіх варіацій.
І впишіть назву ідентичну тому, як підписаний ваш перший розмір S і вкажіть у поле Склад потрібну назву.
Далі, за потреби ви можете відсортувати розміри так, щоб два розміри S з різних складів знаходились поруч.
Якщо якийсь із розмірів доступний лише на одному із складів, то просто не додавайте його варіацію для іншого складу. Як наприклад ми зробимо для розміру L, щоб він був доступний лише на складі у Львові.
Після збереження налаштувань товару ви отримаєте ось таку картку з розподіленою наявністю.
При цьому дропшиппер при подачі замовлення та у публічні таблиці наявності буде бачити лише наступне:
При цьому ваш менеджер в особистому кабінеті постачальника завжди зможе змінити склад з якого відбудеться фактична відправка.
Також за потреби ви можете вказати пріорітетний склад для товару. Таким чином, в першу чергу наявність буде списуватись з нього, якщо вистачає наявності.
Якщо не вказати пріорітетний склад, то наявність буде списуватись зі складу із найбільшою наявністю.
Змінити назву існуючого складу або видалити непотрібні можна натиснувши на кнопку "Налаштувати склади" під рядком вибору пріорітетного складу.
Також можна вказати на який саме склад потрібно зараховувати товар у разі повернення. Наприклад, товар поїхав зі Складу Львів, а повернення ви приймаєте всі виключно на Склад Тернопіль. Логіку системи можна оптимізувати під цей процес.
Для цього відкрийте сторінку редагування складу і відмідьте галочку "Повертати товари на цей склад". Налаштування застосовується глобально для всіх повернень і всіх товарів.
Якщо ж у вас, наприклад, розмір L доданий в картку товару, що він буває лише на Складі Львів, то він зарахується на нього, а не в Тернопіль.
Це були всі тонкощі з налаштування цієї функції. Розвивайте свій бізнес разом з МійДроп!